Головна
Каталог
image/svg+xml 0
Корзина
image/svg+xml 0
Обране
Більше
Брелок Одеса "I Love Odessa"
Брелок Одеса I Love Odessa
Брелок Одеса Odessa
Брелок Одеса Дюк
Брелок Одеса якір

Сувеніри із символікою Одеси

Перлина біля моря – славне місто Одеса приваблює відпочиваючих м'яким кліматом, багатою історією, розташуванням біля узбережжя. Кожен гість Південної Пальміри хоче залишити на згадку шматочок цього благодатного краю, тому сувенірна продукція має широкий попит. Всюди можна знайти лавочки та магазинчики з магнітами, тарілками, шотами з різними написами.

Сонячне місто на узбережжі Чорного моря – Одеса – приваблює туристів з навколишніх країн своєю таємничою історією, неймовірними краєвидами та м'яким кліматом. Тут можна не лише добре відпочити та насолодитися навколишньою природою, а й привезти на згадку шматочок автентичної та оригінальної культури Одеси у вигляді гарного сувеніру. В інтернет-магазині Ka-Priz можна замовити різні варіанти сувенірної продукції.

Скульптури, статуетки

У нашому інтернет-магазині можна придбати унікальні міні-скульптури у вигляді пам'ятників, історичних постатей, комедійних персонажів. Відмінним подарунком для друзів стане брелок для ключів із пам'ятними місцями та веселими написами.

Скульптури та магніти з історичними діячами, знаменитостями чи комедійними персонажами нагадуватимуть про сонячні дні, проведені біля узбережжя. Чудовим презентом для близьких людей стане брелок із пам'ятними місцями Одеси. На сайті нашого магазину можна купити статуетки із символікою, які нагадуватимуть не лише про гарне місто, а й про дивовижну атмосферу цього місця.

Магніт із символікою Одеси

Велика колекція магнітів на холодильник нікого не залишить байдужим. А смішні підписи радуватимуть навіть у похмурий день. Також недорого можна придбати дзвіночки, дзеркальця, прапори, футболки та інші аксесуари. Оригінальні дзвіночки, дзеркальця зі смішними написами та одеськими фразами не залишать байдужими нікого. На сайті можна замовити цікаві тарілки та сувеніри у вигляді пивного кухля за доступною ціною, а також магніти на холодильник із символікою міста.

Чашки та кружки із символікою Одеси

Найпопулярнішим сувеніром залишаються чашки із зображенням Одеси, а також пивні келихи, набори чарок, кухлі.

На сайті можна замовити різні сувеніри з доставкою за вказаною адресою, оптом та в роздріб. Можливе виготовлення на замовлення виробів, присвячених Україні, пам'ятним подіям чи особистостям, ювілеям. Ціна індивідуальна.

Великою популярністю користуються чашки, чарки, келихи, шоти та стопки. Онлайн-магазин Ka-Priz надає можливість замовити оптом в Україні цю продукцію та отримати знижку.