укр рус
Магазин сувенірів, призів, подарунків. Будь-яка примха - від ідеї до готового виробу

Друк на чашках

брендування, нанесення корпоративної символіки
брендування, нанесення корпоративної символіки

Види друку на чашках:· Нанесення будь-яких фотографій та зображень за індивідуальними макетами;· Масовий друк чашок для привітання співробітників чи клієнтів;· Брендування, нанесення корпоративної сим..

Чашка з логотипом, фірмовим героєм, корпоративним слоганом
Чашка з логотипом, фірмовим героєм, корпоративним слоганом

Чашка з логотипом, фірмовим героєм, корпоративним слоганом – чудова ідея для подарунка Вашим партнерам, клієнтам, співробітникам. Пам'ятний сувенір для потенційних покупців під час промо-заходів, конф..

20.00 грн.
Друк на керамічних і скляних чашках.
Друк на керамічних і скляних чашках.

Друк на керамічних і скляних чашках. Нанесення логотипу методом деколь. Від 50 шт. Повноколірний друк логотипу або зображення на чашках. Власне виробництво.  Працюємо на результат. Як..

Друк на чашках за тематиками
Друк на чашках за тематиками

Друк на чашках фото, написи, привітання, малюнки та логотипи на замовлення. Доставка по Одесі та Україні. Нанесення зображень та написів на кружки та чашки будь-якої складності. Дизайн у подарунок...

20.00 грн.

Друк на чашках

Повсякденний і корисний предмет як кружка може стати оригінальним за допомогою послуги друк на чашках. Написи, корпоративні слогани, логотипи або фото улюбленого героя – це чудова ідея для презенту клієнтам, співробітникам, подарунок близьким людям. Також друк принтів на чашках є ефективним рекламним засобом просування продукції або послуг.

Кружка з фото - популярний сувенір

Друк на чашках Україна з картинкою чи написом — найпоширеніший варіант сувеніра, який у будь-якій ситуації є доречним і завжди викликає лише хвилю позитиву. Тематичний друк на чашках актуальний до будь-якої святкової події — календарної, сімейної чи корпоративної. Практичність та унікальність такого подарунка робить його особливо корисним.

Друк на гуртках можна замовити спільні фото, дитячі малюнки, вітальні написи. Власник такої чашки буде згадувати про вас і пов'язані з вами приємні моменти, щодня насолоджуючись приємним чаюванням. Тематичний друк на чашках Україна користується популярністю як подарунки з нагоди і просто так. Може стати в нагоді в таких ситуаціях:

  • На день народження. Отримувати подарунки люблять усі, а якщо друк на гуртку замовлення з фото зрадника, то такий презент точно не буде припадати пилом в кухонній шафі.
  • День закоханих 8 березня. Замовте друк принтів на чашках Україна із зображенням близької людини або гарне побажання, та чекайте у відповідь щире захоплення та слова подяки одержувача.
  • Професійні свята, акції, рекламні кампанії. Замовивши друк на чашках України оптом із корпоративною символікою та подарувавши співробітникам, клієнтам, ви забезпечите хорошу довгострокову рекламу.

Традиційно вибирається однотонний варіант посуду, який чудово передаються кольори — білий, але логотипи добре виглядають також на різнокольорових чашках. Тематичний друк на чашці Україна бездоганно виглядатиме на гладкій поверхні.

Вибір форм та оформлення

У каталозі компанії Ka-Priz представлений широкий вибір чашок для брендування та нанесення принта. Друк на гуртку замовлення України на керамічних, скляних виробах різного дизайну та форми. У нас друк на гуртках замовити Україну можна оптовою партією з малюнком, а також унікальні індивідуальні, будь-якої складності, в одиничному екземплярі.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram